Zimowy Bieg Charytatywny

Już w tą niedzielę 17 grudnia w Woli Chorzelowskiej pod Mielcem odbędzie się II Zimowy Bieg Charytatywny. Trasa biegu prowadzi przez tereny Nadleśnictwa Mielec, Lasy Państwowe i ośrodka KoloRado. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie (https://goo.gl/FBoR9t).

Zawodnicy mają do wyboru trasy:
Główna – 10 km, wytyczona przez Magdalena Łączak i Paweł Dybek – Salomon Suunto Team.
Marsz Nordic Walking – 10 km, Regulamin i zapisy dla dorosłych: https://goo.gl/NTbfDp
Dla najmłodszych – 200 m i 500 m, Regulamin i zapisy: https://goo.gl/8a8CbV

Bieganie jest najprostszą dyscypliną sportu i przynosi dzieciakom wiele satysfakcji, szczególnie jeśli są za to doceniani w takich właśnie zawodach i jednocześnie mogą pomóc chorym dzieciom. Zachęcamy do kibicowania również młodym biegaczom! Start i meta usytuowane będą w ośrodku KoloRado. Dla wszystkich uczestników biegu:

  • gorący posiłek
  • bufet kawa i herbata
  • pakiet startowy

Ambasadorami biegu są Magdalena Łączak i Paweł Dybek – Salomon Suunto Team. Ultramaratończycy, zawodnicy Salomon Suunto Team oraz maratończyk Mariusz Giżyński. Mariusz Giżyński poprowadzi dla Was całą imprezę!

Zapraszamy wszystkich! Pamiętajcie, że pobiec mogą nawet osoby, które na co dzień nie są aktywne i nie uprawiają żadnego sportu !

Dla osób chętnych na wyjazd z Rzeszowa zorganizowano przejazd autokarem w obie strony. Koszt przejazdu to 11 pln wyjazd o 8:30 z parkingu Hali Podpromie. Powrót 14:30.

Chętnych na transport prosimy o zgłaszanie się do Kelli Wróbel (profil na facebook).