Paulina Górska

Paulina Górska

Doradca Żywieniowy, Psychodietetyk
Kilka słów o mnie

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Żywienie Człowieka na SGGW w Warszawie ze specjalizacją z dietetyki. Jestem również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu psychologii odżywiania w WSNS w Lublinie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jako dietetyk pracuję od momentu ukończenia studiów, czyli od 2005r. Pierwsze 3 lata swojej drogi zawodowej spędziłam na zgłębianiu wiedzy i zdobywaniu doświadczenia w wielu placówkach medycznych w Warszawie. Pracowałam wówczas w kilku przychodniach, Wojskowym Instytucie Medycznym oraz renomowanej prywatnej poradni dietetycznej.

W 2008 roku otworzyłam w Rzeszowie Centrum Dietetyczne NutriPoint, które z sukcesem prowadzę do dzisiaj.

Promuję zdrowy tryb życia i odżywiania wśród mieszkańców Podkarpacia. Jestem autorką wielu artykułów o tematyce żywieniowej, często goszczę w studio radiowym, dzieląc się ze słuchaczami swoją wiedzą. Organizuję i prowadzę cykliczne warsztaty dietetyczne o zróżnicowanej tematyce. W swojej codziennej pracy z pacjentami bardzo dbam o to, by plany żywieniowe były indywidualnie dopasowane do danej osoby. Diety, które komponuję uwzględniają, preferencje żywieniowe, rozkład zajęć w ciągu dnia i plany treningowe oraz możliwości i umiejętności przygotowywania posiłków.

Zawsze chętnie służę konsultacją oraz wparciem dla biegaczy, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, jak bardzo ważny jest sposób żywienia w tej dyscyplinie sportu.

Zapraszam do współpracy!

Indywidualne plany dietetyczne
Analiza składu ciała
Konsultacje żywieniowe dla biegaczy
Warsztaty edukacyjne
Analiza obecnego sposobu żywienia