Zapisy do VI edycji biegu „Tropem Wilczym” ruszyły już w całym kraju. Tegoroczna będzie miała swój debiut w Rzeszowie. W imieniu organizatorów: Fundacji Wolność i Demokracja oraz Rzeszowskich Spartan zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zawody zostaną rozegrane 04.03.2018 r. na Bulwarach Rzeszowskich. Trasy biegów prowadzą ścieżkami spacerowymi nad Wisłokiem i są w 100% asfaltowe.

Celem imprezy jest uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych, a dystans jednego z biegów 1963m nawiązuje do daty śmierci ostatniego z nich Józefa Franczaka ps. Lalek, który zginął w 1963 roku. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Rzeszowa-Tadeusz Ferenc.

Zawodnicy mają do wyboru dwa dystanse:
http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=311 – Bieg długi 6,2 km
http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=312 – Bieg krótki 1963 m

Bieganie jest najprostszą dyscypliną sportu i przynosi wiele satysfakcji oraz ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy sympatyków biegania do zapisów oraz wszystkich pozostałych do kibicowania.

Dla uczestników biegu zapewniamy: pakiety startowe, pamiątkowe koszulki, medale, bufet z kawą i herbatą oraz ciepły poczęstunek.

Wierzymy, że wszyscy zainteresowani zdążą z zapisami. Na chwilę obecną mamy prawie 200 zarejestrowanych zawodników. Nie czekajcie zatem na ostatnią chwilę, gdyż po osiągnięciu limitu 270 osób będziemy zmuszeni zamknąć rejestrację.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/362511674196509/

Pamiątkowy medal biegu w Rzeszowie: