Czy warto robić badania wydolnościowe?

Czy jesteś zawodowcem czy amatorem – bezspornie warto zrobić takie badania! Jeżeli chcesz poprawić swoje wyniki sportowe, jeżeli chcesz bardziej świadomie planować jednostki treningowe, jeżeli chcesz bezpiecznie zwiększać swoje obciążenia na treningu lub stracić zbędne kilogramy – takie badanie jest właśnie dla Ciebie.

Czy wiesz że … badania wydolnościowe tylko kilkanaście czasami kilkadziesiąt minut prób wysiłkowych a dzięki nim dowiesz się więcej o własnym organizmie, poziomie wytrenowania, kondycji oraz otrzymasz wiele innych cennych informacji i parametrów które mogą wesprzeć planowanie treningu. Dzięki badaniom wydolnościowym dokładnie poznajemy możliwości naszego organizmu. Dowiadujemy się co możemy poprawić i jak trenować, aby trening przyniósł zakładany efekt. Poznamy nasze tętno maksymalne, nasz VO2Max, dowiemy się jaki jest nasz próg mleczanowy.

A to już siedmiomilowy krok do ułożenia dobrego, skrojonego na miarę planu treningowego.

Jeżeli uważasz, że takie badania wydolnościowe są Ci potrzebne, masz ambicję sportowe i plany pobicia rekordu życiowego w sezonie 2018 – zapoznaj się z informacjami na plakacie. Badania wydolnościowe w Rzeszowie będą wykonywane w: Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska i firmę 4SportLAB z Warszawy w dniach 26-27.10.2017 r.

O szczegóły pytaj telefonicznie.

Przykładowe badania zamieściliśmy na dole artykułu.

Zobacz przykładowe badania. Przeczytaj i przekonaj się sam jak wiele ciekawych informacji możesz otrzymać wykonując takie badanie: